21 نفر در سازمان امور عشایر استخدام می شوند

03 خرداد ، 1400
عشایر تهران
0 کامنت
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، علی اسفندیاری اظهار داشت: سال گذشته در هفتمین دوره آزمون استخدامی کشور 189 نفر نیرو جذب امور عشایر استانها شدند و امسال نیز از طریق هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی کشور 21 نفر نیروی متخصص در ستاد سازمان استخدام می شوند.

وی با بیان اینکه این 21 نفر از میان داوطلبان معرفی شده سه برابر ظرفیت، از طریق مصاحبه و گزینش انتخاب می شوند، افزود:  مصاحبه ها از امروز اول خرداد ماه آغاز شده و در مصاحبه ها داوطلبان بر اساس شاخص های مهارت های شغلی، میزان آشنایی با جامعه عشایری و اهداف و مأموریت های سازمان، دانش تخصصی و علمی در رشته مربوطه، تست های روانشناسی و همچنین بررسی سوابق و مدارک آموزشی و پژوهشی در رشته  شغلی مربوطه مورد ارزیابی قرار می گیرند. 

اسفندیاری در خصوص مصاحبه کنندگان و ناظرین مصاحبه ها نیز گفت: مصاحبه کنندگان از بین افراد خبره و مطلع که در حوزه عشایر و رشته مربوطه تجربه و تخصص لازم را دارند انتخاب شده اند و نمایندگانی از طرف سازمان اداری و استخدامی، وزارت جهاد کشاورزی، هسته گزینش وزارتخانه، بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان بهزیستی کشور به عنوان ناظر در طول برگزاری این مصاحبه ها حضور خواهند داشت.

مدیر امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان امور عشایر ایران افزود: نتایج مصاحبه داوطلبان به همراه مدارک مربوطه  پس از پایان مصاحبه ها به سازمان سنجش کشور معرفی و نتایج پذیرفته شدگان نهایی از طریق سازمان سنجش اعلام می گردد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 60 درصد از پست های سازمانی در سازمان امور عشایر بلاتصدی است، اظهار امیدواری کرد با جذب این 21 نفر خدمات رسانی به جامعه عشایری کشور تسهیل و روند بهتری پیدا کند.
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نظرات کاربران