تسریع در پرداخت وام های اشتغال زایی

18 تیر ، 1403
روابط عمومی
0 کامنت

معاون فرماندار تهران بر لزوم تسریع در پرداخت وام های اشتغال زایی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امور عشایر استان تهران، جلسه کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان تهران روز سه شنبه ۱۷ تیرماه به ریاست رضا زارعی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و با حضور مطلبی نژاد بخشدار آفتاب، رحمانی مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار و اعضای این کارگروه به میزبانی فرمانداری در سالن جلسات سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

زارعی در این جلسه بر پایش اشتغال آفرینی و طرح های برخوردار از تسهیلات اشتغالزایی اشاره و بر پیگیری اجرای آن تاکید کرد. معاون برنامه ریزی فرماندار تهران در ادامه اتخاذ تدابیر مناسب و تمهیدات جهت تسریع در ورود اطلاعات در سامانه رصد اشتغال، معرفی طرح های مشاغل خانگی و بررسی پرداخت تسهیلات به طرح های مشاغل شهرستان تهران را مورد توجه قرار داد.

وی در ادامه به نکاتی چون محقق شدن ۱۰۰ درصدی موضوع اشتغال در تهران اشاره و بر تداوم بیش از آن تاکید و اجرای آنرا بسیار حائز اهمیت دانست.

لزوم توجه به شهرک های صنعتی در اطراف شهرستان تهران و همچنین توجه به موضوع اشتغال توسط دستگاه‌های متولی از موضوعات مهمی بود که زارعی ضمن تاکید بر آن، اجرایی شدن این امر را مهم دانست. زارعی در ادامه بر لزوم تسریع در اعطای وام های اشتغالزایی توسط بانک ها از طریق دستگاههای مربوطه بویژه بسیج سازندگی و کمیته امداد تاکید کرد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نظرات کاربران