فرماندار فیروزکوه: بارش شدید باران معابر تردد عشایری را مسدود کرد

03 تیر ، 1403
روابط عمومی
0 کامنت

فرماندار فیروزکوه گفت : بارشهای شب گذشته مسیر تردد عشایر را مسدود کرد که با کمک عوامل راهداری در حال بازگشایی هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امور عشایر استان تهران، محمد حیدری منش گفت: بر اثر بارش‌ شدید باران دیروز و دیشب برخی از معابر شهرستان دچار آبگرفتگی و انسداد مسیر شدند.

وی ادامه داد: مسیر دسترسی شهرستان فیروزکوه به استان سمنان پس از انسداد موقتی در طی شامگاه گذشته بازگشایی شد و رفع انسداد میسرهای تردد عشایر در دست اقدام است .

فرماندار فیروز کوه ضمن تقدیر از همکاری عوامل راهداری و پلیس خاطر نشان کرد:بازگشایی معابر مسدود شده با همراهی عوامل راهداری و پلیس در ساعات اولیه وقوع سیل در نقاط مختلف شهرستان اجرا و انجام شد.

رییس ستاد مدیریت بحران شهرستان فیروزکوه با اشاره به مناطق درگیرسیل اضافه کرد: در شهر فیروزکوه در محدوده شهرک پیام فجر آسیبهایی به واسطه جاری شدن روان آب وارد شد.

حیدری منش از کاهش روان آب در این منطقه نسبت به مدت مشابه سال گذشته گفت و افزود: ایجاد گود برداری در فرا دست منطقه و احداث دیواره در نهر کنگرخانی سبب کاهش روان آب در منطقه شد.

وی ادامه داد: ستاد مدیریت بحران شهرستان فیروزکوه از سال گذشته مطالعه احداث کانالی در این منطقه را آغاز کرده که با اجرای این پروژه بخش زیادی از مسائل این منطقه مرتفع خواهد شد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نظرات کاربران