شورای پدافند غیرعامل مدیریت امور عشایر استان تهران برگزار شد

09 آبان ، 1402
روابط عمومی
0 کامنت

به مناسبت بیستمین سالگرد تاسیس سازمان پدافند غیر عامل کشور شورای پدافند غیرعامل مدیریت امور عشایر استان تهران تشکیل جلسه داد.

مدیر امور عشایر استان تهران در این جلسه ضمن تبیین اقدامات و برنامه های حوزه عشایری در هفته پدافند غیر عامل گفت: خدمت رسانی به جامعه عشایری بسیار سخت و دشوار است و بسیاری از اقدامات با حوزه پدافند غیر عامل مرتبط است.

فرشید ذبیحی افزود: برگزاری رزمایش های مختلف با همکاری سازمان های مربوطه ضروری است که در سال های اخیر نیز برنامه هایی در بخش آبرسانی سیار، واکسیناسیون دامی و سایر اقدامات برگزار شد.

همچنین فرشید مشیر غفاری معاون امور عشایر استان تهران نیز ضمن تاکید بر تقویت برنامه ها در حوزه پدافند غیر عامل از مدیران شهرستانی خواست در این بخش اقدامات بیشتری انجام دهند.

حجت الاسلام و المسلمین احمد یوسفی نیا مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور عشایر استان تهران نیز گفت: هدف از تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل انجام مطالعات پژوهشی از منظر پدافند غیرعامل برای شناخت صحیح ظرفیت ها، توانمندی ها، نقاط قوت و ضعف، تهدیدات و آسیب پذیری ها و مراکز ثقل شهرستانی و ارائه راهکارها و برنامه ریزی های کلی و اجرایی مصون سازی جهت مقابله با تهدیدات دشمن است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نظرات کاربران