ایجاد بازارچه‌های فصلی محصولات عشایری در پایتخت ضروری است

20 مهر ، 1402
روابط عمومی
0 کامنت

مدیر امور عشایر استان تهران با تاکید بر عرضه مستقیم محصولات عشایری گفت: ایجاد بازارچه‌های فصلی ویژه فروش ابن محصولات با هدف حمایت از قشر مولد در پایتخت ضروری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امور عشایر استان تهران، فرشید ذبیحی اظهار کرد: عشایر استان تهران سالانه حدود ۷۰ هزار تن انواع محصولات دامی و پروتئینی تولید می‌کنند اما عرضه این محصولات در تهران کمرنگ است چرا که مرکزی برای عرضه مستقیم وجود ندارد.

وی افزود: آمادگی داریم با سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در زمینه عرضه محصولات دامی و پروتئینی تفاهم نامه‌ای امضا کنیم تا این محصولات با سهولت در دسترس شهروندان قرار گیرد.

مدیر امور عشایر استان تهران با اشاره به برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر سراسر کشور در روزهای ۱۲ تا ۱۸ مهرماه در مصلای تهران نیز گفت: در این نمایشگاه استقبال مردم بی نظیر بود و طبق آمارها حدود ۲ میلیون نفر بازدید کننده داشت.

به گفته وی، در این نمایشگاه شاهد بودیم که مردم استقبال خوبی از خرید محصولات عشایری نشان دادند و با توجه به اینکه این محصولات از سالم ترین محصولات دامی و لبنی است مردم استقبال خوبی داشتند و در این شرایط ضرورت بازارچه فصلی عرضه محصولات عشایری در تهران بشدت احساس می‌شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نظرات کاربران