تجدید میثاق استاندار و مدیران با آرمان های امام خمینی (ره)

05 شهریور ، 1402
روابط عمومی
0 کامنت

علیرضا فخاری استاندار و جمعی از مدیران استان از جمله مدیر امور عشایر استان تهران همزمان با هفته دولت با حضور در حرم امام راحل و نثار تاج گل و قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به مقام شامخ بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران بار دیگر با آرمان‌های امام راحل، شهدا و رهبر معظم انقلاب اسلامی عهدی دوباره بستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امور عشایر استان تهران، استاندار تهران در این مراسم اعلام کرد: تکلیف و انجام وظیفه در خدمت به مردم از نگاه امام راحل بی نهایت است و مرزی ندارد.

وی گفت: امام راحل با تلاش های بسیار و تحمل مصیبت های فراوان از زندان تا تبعید تلاش کرد که حاکمیت اسلام را با نام جمهوری اسلامی بدون یک کلمه زیاد یا کم تثبیت کنند. استاندار تهران اظهار داشت: امروز هم خلف صالح ایشان رهبر معظم انقلاب سکاندار هستند و ما در مسیر گام دوم انقلاب و تمدن اسلامی حرکت می کنیم.

فخاری ادامه داد: امروز ما به عنوان عناصر تشکیل دهنده دولت در پیشگاه امام راحل میثاق می بندیم که زمینه شکل گیری نظام حاکمیت تکامل یافته محقق شود و دل امام شاد شود.

استاندار تهران با بیان اینکه امروز به عنوان سومین روز از هفته دولت، بهره روی و رشد تولید نامگذاری شده است، خاطرنشان کرد: باید تکالیف و روابط بین سازمانی که زمینه رشد و تعالی کشور را فراهم می کند، به درستی انجام شود و مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: تکلیف از نگاه امام راحل بی نهایت است تا رضای خداوند فراهم شود؛ این موضوع مرز ندارد و اغنا شدنی نیست و تا نهایت برای خشنودی خداوند ادامه دارد.

استاندار تهران اضافه کرد: امام همه چیز را مردم می دانست و عامل وحدت بود؛ ما هم به پیروی از ایشان و رهبر معظم انقلاب نباید از هیچ کوششی در خدمت به مردم دریغ کنیم و باید در این راه ملاحظه کاری را کنار بگذاریم. این مسئول یادآور شد: ما در مسیر حرکت پویا امام راحل گام بر می داریم و پیمان می بندیم تا آخرین لحظه تلاش کنیم تا نظام اسلامی را به عالی ترین رتبه جهانی برسد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نظرات کاربران